Kargo Teslimat

Şu anda Yöresel Kahve olarak MNG Kargo ile anlaşmamız var. Stokta olan ürünlerimizden Urban Grind ve Caffe Fresco ürünler sipariş günü öğütme çeşidine göre öğütülerek tarafınıza kargo edilmektedir, A Roasting Lab markası ise her Pazartesi kavurma sonrası Salı günü kargoma işlemi yapılmakatdır.Kargo şirketinden kaynaklanan bir aksilik olmaz ise 24 saat içinde tarafınıza teslim edilmektedir. 

Üye olarak satın alma yaptıysanız kargo teslimatımız ile birlikte tarafınıza bilgilendirme mesajı gelmekte ve Siparişlerim altında Sipariş numaranız yanında “Kargom Nerede” tıklayarak kargononuzu an ve an takip edebilirsiniz. 

Yukarıda adı geçmeyen diğer firmalarımız ile ilgili kavurma ve öğütme gününe göre, genelde Pazartesi günü işlem yapılmaktadır, kargolama işlemi yapılmaktadır. 

Yöresel Kahve olarak amacımız en taze kavrulmuş ve öğütülmüş kahveyi tarafınıza ulaştırmaktır.

İade Prosedürü

Tarafınıza ulaşmış olan bir ürünümüz ile ilgili iade sürecini başlatmak için öncelikle tarafımıza siparis@yoreselkahve.com mail atarak iade prosedürünü başlatabilirsiniz.

Operasyon ekibimizin size yapacağı yonlendirme doğrultusunda şu anda çalışmış olduğumuz MNG Kargo ile ürününüzü karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderebilirsiniz.

Ürünün tarafımıza ulaşmasından sonra ödemiş olduğunuz tüm tutar eksiksiz olarak işlem yapmış olduğunuz kredi kartına yapılacaktır. İade işlemi yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecek olup, banka kaynaklı gecikme olması tamamen bizim kontrolümüz dışında olacaktır.

Keyifli alışverişler dileriz,

Kahveniz bol olsun…